Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g Olomouc

  • Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g
Vaše cena
184 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g Kosmetika

Epsomská sůl Levandule je koupelová minerální sůl s levandulí, která vyniká vysokým obsahem hořčíku. Je vhodná na uvolnění svalů, odbourání stresu a detoxikaci. Levandule působí příznivě na kvalitu spánku. Epsomská sůl detoxikuje a uvolňuje svaly, levandule je známá pro svůj pozitivní vliv na kvalitu spánku. Její vůně pomáhá tělu i mysli lépe relaxovat. Koupel nohou v Epsomské soli navíc pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a ničí bakterie způsobující jejich zápach. Lze ji použít na celé tělo jako peeling. Použití: Koupel v Epsomské soli: Napusťte vanu teplou vodou a přisypte Epsomskou sůl. Na každých 25-30 kg Vaší váhy připadá 0,5 hrnku (1dcl) Epsomské soli. Na koupel si vyhraďte alespoň 40 minut. Dojde tak k maximální eliminaci toxinů a absorbování minerálů z vody. Složení: Síran horečnatý heptahydrát - hořká sůl MgSO4 x 7H2O, levandule suš... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g (Kosmetika), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Kosmetika.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Kosmetika v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Kosmetika
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: