Airbrush, fixírka na dorty Olomouc

  • Airbrush, fixírka na dorty
  • Airbrush, fixírka na dorty
  • Airbrush, fixírka na dorty
  • Airbrush, fixírka na dorty
  • Airbrush, fixírka na dorty
  • Airbrush, fixírka na dorty
  • Airbrush, fixírka na dorty
  • Airbrush, fixírka na dorty
Vaše cena
2 600 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Airbrush, fixírka na dorty Shesto, Anglie Airbrush

Airbrush, fixírka na dorty Baleno v dárkové krabičce. Celý přístroj je navíc ještě uložen v růžovo-tyrkysové tašce. Vysoce kvalitní elektrická pistole (airbrush, stříkací pistole) s kompresorem pro nanášení jedlých barev pomocí chromované trysky. Parametry: 3 nastavení tlaku (nízké, střední, vysoké - 6-7 l/min.) výkon 9W (méně, než 800mA) - velmi tichý max. tlak 15psi konstantní průtok vzduchu tryska/jehla o průměru 0,35 mm charakteristika rozprašování od 1,6 mm do 30 mm velmi tichý provoz Český návod k použití v tištěné podobě.  Ostatní tekuté barvy si můžete zakoupit přímo v našem eshopu. V balení je obsaženo: 1x mini kompresor, 1x stříkací pistole, 1x vzduchová hadice, 1x držák na pistoli, 1x klíč na pistoli,  1x přívodní kabel, 1x Airbrush cleaner (čistič pistole), 1x žlutá barva, 1x červená barva, 1x modrá barva (á 55 ml).  ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Airbrush, fixírka na dorty (Airbrush), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Airbrush, fixírka na dorty

Od této značky Shesto, Anglie mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Airbrush, fixírka na dorty a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Airbrush.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr Airbrush v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Airbrush
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Airbrush, fixírka na dorty najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Shesto, Anglie

Info

Popis i technické specifikace Airbrush, fixírka na dorty se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Shesto, Anglie doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: