Aimil BGR-34 EU doplněk stravy s rostlinnými extrakty 120 kapslí Olomouc

  • Aimil BGR-34 EU doplněk stravy s rostlinnými extrakty 120 kapslí
Vaše cena
695 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Aimil BGR-34 EU doplněk stravy s rostlinnými extrakty 120 kapslí Doplněk stravy

Počátky ajurvédy se datují cca 5000 let zpět. Ajurvéda je známá pro její význam v oblasti léčby, ale také jako "životní styl" - zdravý životní styl a touhu být zdravý. Nemůžeme drhnout naše vnitřní tělo, tedy se musíme naučit pár schopnosti, jak si pomoci očistit naše vnitřní tkáně, orgány a mysl. "To je umění ajurvédy." Ajurvéda je forma léčby, která pochází ze starověké indické védské tradice. Ajurvéda je životní styl - životní styl být zdravý. BGR-34EU je ajurvédský doplněk stravy s obsahem šesti rostlinných složek, mezi jinými Gymnémou lesní, která napomáhá: K normální hladině cukru v krvi Ke kontrole tělesné hmotnosti Metabolismu glukózy Dávkování: První měsíc 1 kapsle dvakrát denně půl hodiny před jídlem (1-0-1). Od 2. měsíce užívání 2 kapsle dvakrát denně půl hodiny před jídlem (2-0-2). V případe potřeby se o vho... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Aimil BGR-34 EU doplněk stravy s rostlinnými extrakty 120 kapslí (Doplněk stravy), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Aimil BGR-34 EU doplněk stravy s rostlinnými extrakty 120 kapslí

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Aimil BGR-34 EU doplněk stravy s rostlinnými extrakty 120 kapslí a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Doplněk stravy.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Doplněk stravy v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Doplněk stravy
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Aimil BGR-34 EU doplněk stravy s rostlinnými extrakty 120 kapslí najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Aimil BGR-34 EU doplněk stravy s rostlinnými extrakty 120 kapslí se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: